Contact

Stichting GZK (Gezamenlijk Zevenaars Karnaval)

Postadres:
Stichting GZK Boemelburcht
Roodwilligen 30
6903TE Zevenaar

Kamer van Koophandel Arnhem: Nummer: 41047472

Bank: Rabobank nr.: NL62 RABO 03848.44.111

Site: www.boemelburcht.info
E-mail: info@boemelburcht.info

Secretaris:
Roy Staring
Roodwilligen 30,
6903TE Zevenaar
Mobiel 06-20510779
E-mail: secretaris@boemelburcht.info

Voorzitter:
Arthur Lanters
E-mail: voorzitter@boemelburcht.info

Penningmeester:
Henk van den Berg
E-mail: penningmeester@boemelburcht.info

Algemeen bestuur
Annemieke Stürtz (P.R.)
E-mail: annemieke.sturtz@boemelburcht.info

Laura Staring (jeugdcoördinator)
E-mail: laura.staring@boemelburcht.info

Ruben de Vries
Email : Ruben.de.Vries@boemelburcht.info

Cuno de Kruyff
Email: Cuno.de.Kruyff@boemelburcht.info

    Door de site te blijven gebruiken, ga je akkoord met het gebruik van cookies. meer informatie

    Deze site is standaard ingesteld op 'cookies toestaan", om je de beste mogelijke blader ervaring te geven. Als je deze site blijft gebruiken zonder je cookie instellingen te wijzigen, of als je klikt op "Accepteren" hieronder, dan geef je toestemming voor het gebruik van Cookies.

    Sluiten